Парк Богдана Хмельницького. Був кращім, коли був закинутим.

Нова весна прийшла. На жаль, разом із новою хвилею епідемії та відповідними обмеженнями в роботі розважальних закладів.

Народовладдя з присмаком «зеленки»: що не так із Законом «Про всеукраїнський референдум»?

За півтора роки перебування Володимира Зеленського на місці Президента більшість його колишніх виборців відчули, що щось пішло не так. Надто багато обіцянок були або забуті, або виконані у настільки збочений спосіб, що де було погано, там стало гірше.

(нема) куди піти: висновки «локдауна» для міських парків

Січневий “локдаун” минувся. Та, серед інших наслідків, ще раз показав одну обставину, від якої дніпряни з кінця 2000-х років встигли потроху відвикнути.

Втрачена історія: загибель будинку Залюбовських

Знищення історичних будинків задля побудови багатоповерхових “житлових комплексів” є одним з найбільших лих, які спіткали Дніпро і особливо посилилися в добу “децентралізації”, тобто — безкарності місцевих напівмафіозних “еліт”. Кожна така історія драматична по-своєму. За кожною з них стоять не лише абстрактні “інтереси забудовників”, а конкретні люди та конкретні події.

Паркувальний шлях Дніпра — попри досвід Європи та Азії

Поширення приватного автоволодіння в другій половині XX сторіччя збільшило рівень особистих свобод громадян, але створило нові навантаження на великі міста. Втрат від авторуху, що перевищує місткість вулиць, багато: час інших користувачів через перевантаження мережі, погіршення якості громадського простору, амортизація вуличної мережі, забруднення повітря, аварії та інші негативні фактори, кожен з яких має свою економічну і соціальну вартість.

Трамваї з «Південмашу» — занадто добре для Дніпра?

    Влітку 2018 року дніпряни мали можливість побачити на міських вулицях трамвай незвичайного для міста вигляду.